Contactgegevens

Heeft u een vraag, gebruikt u dan het contactformulier.

 

VWC's

Elburg Stichting Wiel
Willeke Mekelenkamp-Teseling
willeke.mekelenkamp@wiel.nl
0525-681212
Ermelo Welzijn Ermelo
Hanneke Starre
steunpuntvrijwilligerswerk@welzijnermelo.nl
0341-567000
Harderwijk Harderwijk
Soraya Valenko
maatschappelijkestage@zorgdat.nl
0651840865
Nunspeet Nunspeet
Servicepunt Vrijwilligers Nunspeet
vrijwilligers@nunspeet.nl
0341274369
Putten Putten voor Elkaar/ welzijn Putten
Elisabeth Eskes
eeskes@puttenvoorelkaar.nl
+31341740051
Zeewolde Welzijn Zeewolde
Renate van Ittersum
r.vanittersum@zeewolde.nl
036 522 4655

Scholen

Chr. College Groevenbeek C Sas Coördinator Stagebureau
ssc@groevenbeek.nl
06-10751007
Chr. College Nassau Veluwe Kemos Tahamata
k.tahamata@nassauveluwe.nl
0341-436170
Jacobus Fruytier Scholengemeenschap A. Lankman
lma@jfsg.nl
0577 401927
Morgen College A. Heldoorn
aheldoorn@vmboharderwijk.nl
0341-439050
Nuborgh College H.B. Raggers - Prins
braggers@nuborgh.nl
06-30787960
RSG Slingerbos | Levant inge De vries
i.devries@rsgsl.nl
0341-414484
SG Van der Capellen Heidy Van den Berg
ber@capellen.nl
0525-682205

Nieuwste vacatures

  • Gezocht! 2 mensen die ons willen helpen met het bedenken, organiseren en begeleiden van een leuke avond.¬†
  • Samen eten bij LOEV
  • Ermelo diner
  • Verzin je eigen MAS voor je eigen klas

Wist je dat...

... er de afgelopen maand 298 stages via Mas4You zijn aangevraagd?

Leuke ervaring van...
  • Emmy (15 jaar)
    Ik heb bewondering voor vrijwilligers die helpen in het gronddepot. Lijkt me best veel om dat naast een baan te doen.
  • Anouk (14 jaar)
    Mijn stages waren geweldig! Ik heb heel erg veel geleerd.
  • Bassie (16 jaar)
    Ik had eigenlijk verwacht dat er niks aan zou zijn, maar ik weet nu hoe zwaar werk vrijwilligers soms doen.
  • Sarah (16 jaar)
    Super leuk om een keer achter de schermen van het Wereldnatuurfonds te kijken!